Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

O nas

Biały Bór – kompleks gastronomiczno-hotelowy, w którego skład wchodzi Restauracja Spiżarnia, wielofunkcyjna sala, gdzie można urządzić  wesele na 120 osób lub multimedialną konferencje oraz Pensjonat z komfortowymi miejscami noclegowymi. A wszystko nowe, czyste i urządzone ze smakiem.

Biały Bór – już sama nazwa  trąci z jednej strony powagą, a że biały, to i czystością intencji, a co za tym idzie i  niewinnością. Jak Nas ktoś zapyta, gdzie było Wesele, czy też, gdzie obchodziliśmy jubileusz, urodziny,  zjedliśmy wspaniały rodzinny obiad albo podpisaliśmy listę obecności na bankiecie, to Biały Bór brzmi dumnie. Lepiej niż restauracja „Turystyczna”, czy motel „Zacisze” przy drodze krajowej nr któryś.

Biały Bór – nazwa, jak niewiele nazw w naszym kraju, w dużym stopniu nawiązuje do rzeczywistości, bo otoczony lasem zakątek, gwarantuje ciszę, spokój, intymność i izolację od ciekawskiego otoczenia, które zawsze chce wiedzieć, kto biesiaduje, i w jakiej sprawie.

Aż trudno uwierzyć, że tylko 10 minut zajmie nam podróż samochodem z Białego Boru do centrum Grudziądza, a po stumetrowym spacerze dotrzemy z kompleksu restauracyjno-hotelowego do przystanku miejskiego autobusu. Do dyspozycji gości, jest zamknięty (za bramą), strzeżony parking, który może pomieścić kilkadziesiąt samochodów.

Biały Bór – niekwestionowanym atutem tego miejsca jest gastronomia. Wieloletnie doświadczenie   w „branży mięsnej” właściciela, gwarantuje najwyższą jakość surowca oraz bogatą i różnorodną ofertę. Nie funkcjonuje w gastronomii Białego Boru pojęcie „gramatury kotleta”, bo tu ilość i jakość zawsze idą w parze. Jeżeli klienci nie chcą skorzystać z kilku wariantów gotowych propozycji, które dotyczą konstrukcji, kolejności i szeroko pojętego menu, to w Białym Borze, po obustronnych ustaleniach, spełnione zostanie każde marzenie, każdy kaprys i wymóg. Można zostać moderatorem każdej uroczystości, od menu począwszy, do scenografii (wystrój wnętrz), obejmującej nawet kolor serwetek, skończywszy.

Biały Bór – prywatne kontakty właściciela, gwarantują, jeśli zajdzie taka potrzeba, możliwość skorzystania z oferty najlepszych cukierników, różnorodnych zespołów grających muzykę taneczną,   a także kontakt z agencją impresaryjną, która może zaprosić na dowolną uroczystość gwiazdę estrady lub atrakcyjnego gościa. 

Biały Bór - tu się nie konsumuje, tu się ucztuje! Komfortowo, nastrojowo, intymnie…