Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Wesela i imprezy okolicznościowe

Nic tak dobrze nie wróży na nowej drodze życia, jak udane wesele. 

Zapewniamy komfortowe warunki uroczystości weselnej, w której może brać udział aż 120 osób. Dla gości weselnych  przygotujemy miejsca, zarówno  przy stołach kwadratowych, jak i okrągłych.

Bierzemy aktywny udział w planowaniu przebiegu imprezy, możecie  Drodzy Klienci skorzystać z naszej wiedzy i doświadczenia.  Jesteśmy  również otwarci  na wszystkie, nawet bardzo oryginalne propozycje, które na pewno zrealizujemy po wcześniejszych ustaleniach.

Olbrzymim atutem kompleksu Biały Bór jest jego usytuowanie, bo „tak daleko i tak blisko”, to najprawdziwszy cytat określający z jednej strony poczucie całkowitej intymności na zamkniętym terenie, a z drugiej fakt, że do centrum Grudziądza jedziemy ok. 10min.

Profesjonalnie i indywidualne podchodzimy do każdego zlecenia. Na terenie naszego obiektu organizujemy również imprezy o innym charakterze : komunie, chrzciny, spotkania integracyjne, urodziny, jubileusze, czy konsolacje (stypy). 

Na Państwa uroczystość zaproponujemy salę bankietową, kameralne, gustowne pomieszczenia restauracji lub biesiadę na świeżym powietrzu, a nasi kucharze zadowolą najbardziej wyrafinowane gusty. Wystarczy, że się Państwo z nami skontaktują, a poczynimy wszelkie starania, aby te jakże podniosłe chwile stały się niezapomniane.

Gwarantujemy:

- indywidualne menu

- obsługę kelnerską

- profesjonalną koordynację imprezy