Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Spiżarnia i restauracja

Sercem życia w naszym obiekcie jest Restauracja Spiżarnia.

Restauracja Spiżarnia, to znakomite jedzenie w oryginalnym, klimatycznym otoczeniu, to miejsce które odwiedzić po prostu trzeba. Tworzone z pasją menu w połączeniu z profesjonalną obsługą pozwoli w pełni rozkoszować się daniami kuchni polskiej i nie tylko.

Zapraszając naszych gości na posiłek w tej wyjątkowej restauracji, wiemy  iż wyjdą stąd  zadowoleni. Naszą specjalnością są dania z wyselekcjonowanych, świeżych, sezonowych produktów od lokalnych dostawców. W liczącej 30 miejsc restauracji, a latem również na pachnącym ziołami tarasie skosztujecie Państwo również potraw przygotowanych metodą  sous vide (niska temperatura).  Specjalnie dla najmłodszych stworzyliśmy  Kącik Urwisa. Gry, zabawki, miejsce do rysowania zapewnią Państwa pociechom dodatkowe atrakcje.

Można trochę Restauracji Spiżarnia  zabrać ze sobą do domu, bo część naszych autorskich wyrobów (np. wędzone ryby, wędliny, pasztety,  konfitury, chutneye , oliwy smakowe) jest przygotowana,  jako oferta zakupu „na wynos”. 

Zapraszamy serdecznie choćby i dziś!