Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

WESELA I IMPREZY OKOLICZNOŚCIOWE

Biały Bór, to lasem odgrodzone od szarej rzeczywistości bajkowe uroczysko, które przyniesie szczęście każdej Młodej Parze. Jeżeli wybierzecie naszą ofertę, to rodzina i przyjaciele przez długie lata będą pamiętać, że wspólne życie rozpoczęliście weselem w wyjątkowo pięknym miejscu.

WIĘCEJ

PENSJONAT
Z przyjemnością pragniemy zaprosić Państwa do odwiedzenia i skorzystania z oferty Pensjonatu Biały Bór. Jest to idealne miejsce nie tylko do relaksu oraz odpoczynku ale również do spotkań biznesowych oraz imprez integracyjnych. Gwarantujemy spokój, ciszę, czystość, dostęp do Internetu, TV, czyli maksimum komfortu w rozsądnej cenie.

WIĘCEJ

SPIŻARNIA RESTAURACJA

Naszą specjalnością jest kuchnia, która usatysfakcjonuje gusty najbardziej wybrednych konsumentów, a o wyrafinowane podniebienia zadbają mistrzowie fachu, co to z miłością serwują swojskie dania, jak i przygotowywane metodą sous vide frykasy. Wykorzystujemy starannie wyselekcjonowane mięsa, warzywa i przetwory sprowadzane od wybranych producentów zdrowej żywności.

WIĘCEJ